08-404 09 20 info@trifam.se

Kontakt

Adress

Besöksadress: Västberga Allé 5
Postadress: Box 42204, 126 17 Stockholm
Telefon, växel: 08-404 09 20
Fax: 08-404 09 21
E-post info@trifam.se


Faktureringsadress

Trifam Fastighets AB
Kund-id LKH1300
FE 108
105 69 Stockholm

Referens: Enligt information från Trifam.


Uthyrning och lokalanpassning

Niklas Gusting, VD
E-post niklas.gusting@trifam.se

Katrin Hannar, förvaltning/uthyrning
Tel 08-404 09 23
Mobil 070-572 49 88
E-post katrin.hannar@trifam.se


Teknisk förvaltning

Christian Faber, teknisk förvaltare
Tel 08-404 09 28
Mobil 070-227 20 24
E-post christian.faber@trifam.se


Ekonomi/administration

Madleen Bernal Ulloa, kontorsassistent
Reception, hyres- och kontraktsfrågor, leverantörsreskontra, parkering och garage
Tel 08-404 09 22
Mobil 076-390 86 15
E-post madleen.bernal.ulloa@trifam.se


Felanmälan 07.00 – 16.00

Västberga Allé 5, Vretenborgsvägen 28

Christian Faber
Tel 08-404 09 28
Mobil 070-227 20 24
E-post christian.faber@trifam.se

•  •  •  •  •

Adolfsbergsvägen 11-13, Archimedesvägen 6

Mikolaj Glama, fastighetsskötare
Mobil 070-835 63 82
E-post: mikolaj.glama@trifam.se

•  •  •  •  •

Tingsvägen 17-19

Stefan Felczak, fastighetsskötare
Mobil 0708-90 25 03
E-post: stefan.felczak@trifam.se

•  •  •  •  •

Hammarbacken 6 A-B
Hammarbacken 4 A-B
Åkeribacken 18
Åkeribacken 16

Martin Bergqvist, fastighetsskötare
Mobil 0708-28 46 19
E-post: martin.bergqvist@trifam.se

•  •  •  •  •

Annedalsvägen 41-47

Kontakta vår fastighetsskötare Mikolaj Glama genom att fylla SERVICEANMÄLAN.


Jour 16.00 – 07.00 samt akutsituation:

Dygnet Fastighetsjour 08-18 70 00 (Ett ärende anses akut vid risk för skada på egendom eller tredje person)

 

Trifam Fastighets AB
Västberga Allé 5 • Box 42204 • 126 17 Stockholm
Tfn: 08 404 09 20 • Fax: 08 404 09 21 • e-post: info@trifam.se

Webb: Studio Annvelu